Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Zapření sv. Petra (list z cyklu Pašije), signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo dle číslováno tužkou 7, nedatováno (1941-1949), suchá jehla/papír, 139 x 139 mm (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 52.000,-
- Prezzo di partenza:
CZK 14.000,-
Asta: | Bohuslav Reynek |
Data: | 22.09.2018 - 20:00 |
Luogo dell'asta: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Esposizione: | 03.09. - 22.09.2018 |